trende

EMPRESS KRONLAR

EMPRESS KRONLAR

Empress Porselen Kaplama(Empress Kuron) Nedir?

Empress kuron (kron) kaplamalar, IPS Empress Estetik olarak bilinen bir malzemeden hazırlanmış özel bir diş kaplama türünü ifade eder. Bu lucite ile güçlendirilmiş preslenmiş cam seramik, kaplamanın doğal dişlerinizle kusursuz bir şekilde uyum sağlamasına ve gülüşünüze tıpatıp benzemesine yardımcı olmak için bir dizi farklı renkte gelir.

IPS Empress Kaplama, mükemmel porselen kaplamalar oluşturmanın yanı sıra, dayanıklı ve tamamen doğal görünen olağanüstü inlay, onlay ve diş kronları yapmak için de kullanılabilir.

Neden Empress Kaplama Tercih Edilmeli?

Ne kadar kaliteli oldularından bahsetmeye bile gerek yok, iyi bir dişçiliğin ve  uygulmanın gerçek değerinin, harika görünen bir gülümseme ve yüksek düzeyde hasta memnuniyeti olduğu ortada. IPS Empress Estetik diş hekimliği çalışmaları için en önde gelen malzemelerden biridir ve diş hekimlerinden ve daha da önemlisi hastalardan harika yorumlar almıştır.

Tamamen hasta memnuniyetine odaklı olarak üretilen empress kuron (kron) kaplamalar, size hayalinizdeki gülüşü sunacaktır.

Gülüşünüzün Görünümünü İyileştirme

Empress kaplamaların en büyük faydalarından biri, gülümsemenizin görünümünü büyük ölçüde iyileştirmeleridir. Empress kaplamalar yerleştirildiğinde, doğal dişlerinizle sorunsuz bir şekilde birleşerek, herhangi bir diş ameliyatı belirtisi olmadan gülümsemenizin mükemmel görünmesini sağlar. Yakından, doğal veya yapay ışıkta, insanlar dişlerinizde kaplama olduğuna inanmayacaklar.

Diğer Kozmetik Tedavilerde Eşsiz Çok Yönlülük

Empress kaplamalar, kozmetik kusurların tedavisi söz konusu olduğunda çok yönlülük sunar. Bu mükemmel kaplamaları aşağıdaki estetik sorunları çözmek için kullanabiliriz:

 • Yontulmuş dişler
 • Çatlak dişler
 • Diş boşlukları
 • Diş lekeleri
 • Diş renk değişikliği
 • Düzensiz dişler
 • Çarpık dişler
 • Diş boyutu ile ilgili sorunlar

Tek bir porselen kaplama veya birkaç porselen kaplama ile tam bir gülüş tedavisi mümkündür.

Olağanüstü Dayanıklılık ve İşçilik

IPS Empress Kuron kaplamalar, dişlerin maruz kaldığı normal aşınma ve yıpranmaya dayanır. Güçlü, yüksek kaliteli bir malzemedir. Isırma, çiğneme ve normal aktivitelerin Empress kron kaplamalarınızın ömrü üzerinde hiçbir etkisi olmaz. Doğru ağız hijyeni ile mükemmel gülüşünüz uzun yıllar devam eder. Tam bir gülüş tedavisi için Empress kron kaplama ilk tercihlerinizden biri olabilir.

İletişim Formu

  18.11.2021
  63
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Dt. Senem Bozkurt
  Dt. Senem Bozkurt
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?